Nyitott pozícióink:

Irodavezető

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• az ügyvezető igazgató támogatása, programjainak szervezése
• az iroda munkatársainak koordinálása
• az iroda munkájának összefogása
• riportok készítése
• kapcsolattartás a beszállítókkal
• kapcsolattartás az iroda ügyfeleivel
• adminisztratív feladatok ellátása
• alapvető pénzügyi nyilvántartások vezetése

Pályázati feltételek:

• büntetlen előélet
• minimum középfokú végzettség
• középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
• megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
• proaktív, motivált személyiség, problémamegoldó készség
• pontos, önálló munkavégzés
• jó kommunikációs készség
• pozitív személyiség
• érdeklődés egy folyamatosan változó munkaterület iránt

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• szakirányú végzettség
• szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

• versenyképes fizetés
• magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
• stabil, megbízható munkahely
• pozitív, jókedvű, összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

• Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka, Irodavezető
• Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

• 1-3 év szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

Szükséges nyelvtudás:

• Angol

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület Széll Kálmán tér

Fényképes önéletrajzot a szakmai tapasztalatok, releváns tanulmányok és készségek, valamint a nettó bérigény megjelölésével a titkarsag@konyveloiroda.hu e-mail címre kérjük elküldeni. A motivációs levélben kérjük annak kifejtését, hogy miért Ön lenne a legjobb választásunk a pozícióra.

Junior könyvelő

• A könyvelésre kapott számlák ellenőrzés és feldolgozása a Kulcs-Soft könyvelőprogram moduljaiban
• Adóbevallások és adatszolgáltatások előkészítése
• A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
• Éves beszámoló előkészítése
• Kapcsolattartás a könyvelőiroda ügyfeleivel

• pontos, gyors, önálló munkavégzés

• pályakezdő

Fényképes szakmai önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével, és motivációs levelét a titkarsag@konyveloiroda.hu e-mail címre kérjük küldeni.